Zlatý olympionik Matej Toth a jeho cesta ku šťastiu a úspechu
28:26

Zlatý olympionik Matej Toth a jeho cesta ku šťastiu a úspechu

29.09.2016
"Odkedy som zmenil stravovanie, prinášam domov iba samé medaily”. Takto sa vyjadril zlatý olympionik z Ria 2016 - Matej Tóth v našom podcaste. V týchto dňoch vďaka jeho hrdinskému výkonu nemá núdzu o pozornosť, skôr naopak. I napriek tomu si našiel na náš rozhovor čas. Dôverne sme sa porozprávali a zistili jeho názory na zdravie, tréningy, úspech v športe ale i mimo neho (rodina, nastavenie mysle, postoje). Prezradil nám aj niektoré detaily okolo jeho stravovania. My sme mu od srdca poďakovali nie len za to, že pre našu krajinu vybojoval najvyššie ocenenia ale aj za to, že je úžasným predstaviteľom smeru, ktoré my verejne reprezentujeme a odporúčame (low-carb výživa a čiastočné hladovanie ako životospráva, nie diéta). Vychutnajte si toto výživné interview s Matejom ešte dnes.

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.