Základné princípy budovania veľkej sily
36:07

Základné princípy budovania veľkej sily

05.06.2018
KTORÉ MALÉ KROKY VEDÚ K VEĽKEJ SILE? Ktoré zmeny v tréningu a v prístupe k pohybu potrebuješ spraviť, aby poviedli k veľkým silovým zlepšeniam? Čo je to vlastne sila a prečo ju potrebujú zvýšiť najmä ženy a dievčatá? Ako sa dá pomocou tréningu s vlastnou hmotnosťou naakumulovať rovnaké alebo ešte lepšie silové prírastky ako s činkami? A prečo ak to urobíš cez cvičenia s vlastnou hmotnosťou, sám seba lepšie spoznáš a vytvoríš si dôvernejší vzťah so svojim telom? Na tieto a mnohé ďalšie otázky odpovedám v tomto podcaste, ktorý pod tým istým názvom nájdeš aj ako video verziu na YouTube. Ak sa chceš nahlásiť na školenie, kde si to celé prejdeme spoločne v telocvični, tak sa prihlás TU: www.vyzivnypohyb.sk

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.