Ako ťa LOWCARB and MOVEMENT LIFESTYLE prinúti podnikať?
29:08

Ako ťa LOWCARB and MOVEMENT LIFESTYLE prinúti podnikať?

21.06.2018
Prečo ak sa z tvojho tela stane fyzicky zdatná BEŠTIA, nastane čas na skultivovanie tvojej MYSLE? Prečo ak myseľ ovládneš (a nie ona teba), tak sa stávaš automaticky vhodným adeptom na PODNIKANIE? Prečo ťa trhové mechanizmy PREVALCUJÚ, ak sa nezameriaš na tvorbu skutočnej HODNOTY alebo bude tvoja PRODUKTIVITA nízka? A ako sa z podnikania stane duševne KONTAKTNÝ šport, keď sa začneš starať o väčší počet spolupracovníkov alebo ZÁKAZNÍKOV? O tom všetkom sa s tebou zhováram v tomto PODCASTE. Si pripravený /-á na túto životnú TRANSFORMÁCIU?

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.