Základné princípy výživy za rok 2015
02:35:33

Základné princípy výživy za rok 2015

12.12.2016
Pokračujeme ďalším rozhovorom z rádia Slobodný vysielač. V prvom dieli sme sa venovali 3 veľkým oblastiam a to výživa, pohyb a psychika. Tentokrát sa zameriame prevažne na výživu a vďaka tomu ju preberieme viac do hĺbky. Zároveň vás nebudú zdržovať prestávkové pesničky, technické problémy a podobné prestoje ako v živom vysielaní alebo oficiálnom archíve. Vysielanie moderuje a pozval nás do neho náš priateľ Marian Fillo. Rozhovor bol nahraný 15.9.2015.

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.