Podcast z Muscle Beach, Santa Monika, California
21:00

Podcast z Muscle Beach, Santa Monika, California

10.09.2016
Pripravili sme pre vás zaujímavý podcast z Californského mesta Santa Monika, konkrétne zo známej pláže Muscle Beach. Dozviete sa aké zážitky, dojmy či postrehy máme z celého mesta Los Angeles a jeho rôznych častí. Porozprávame vám ako na nás vplýva toto prostredie, ľudia alebo samotná kultúra pohybu na známej Muscle Beach. Ďalej vám prezradíme čo všetko si všímame, aké jedlo si (ne)kupujeme alebo čo vidíme v obchodoch s potravinami a rôzne iné zaujímavosti. K tejto téme nájdete na našej stránke aj článok, kde vám ukážeme foto i video dokumentáciu z tohto nášho Zlatoš Family výletu.

Podcast Zlatoš Family Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.