2/2 Webinár Zlatá minca: II. pilier - dokončenie
59:49

2/2 Webinár Zlatá minca: II. pilier - dokončenie

15.03.2021

Ako funguje II. pilier? ■  Dôchodkový fond nemôže zbankrotovať - nemá právnu subjektivitu. ■ Ako sa investujú peniaze v II. pilieri? ■ Ako si vyberať fond? ■ Ako zmeniť fond? ■ Ako sa môže sporiteľ dostať k nasporeným peniazom? ■ Zdaňovanie II. piliera.

✅ Hostia: Peter Šimko, Miron Zelina, Róbert Ďurec, moderuje: Jiří Ščobák
✅ Webinár sa realizoval vo FB skupine Fórum Zlatá minca (o finančných produktoch)

Podcast Zlatá minca - podcasty finančnej gramotnosti je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Vzdelávanie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.