Špeciál: O duševnom zdraví a problémoch mladých počas pandémie so psychológom Marekom Madrom a youtuberom Selassiem
01:15:09

Špeciál: O duševnom zdraví a problémoch mladých počas pandémie so psychológom Marekom Madrom a youtuberom Selassiem

07.02.2021

V špeciálnej epizóde podcastu Zjednotená krajina prezidentka Zuzana Čaputová diskutuje so psychológom a zakladateľom poradne IPčko Marekom Madrom a známym youtuberom Selassiem o duševnom zdraví a o tom, ako sa pandémia dotýka mladých ľudí.

Online diskusiu s názvom "Ako zvládnuť pandémiu a nezblázniť sa?" moderovala Zuzana Kovačič Hanzelová. Nahrávala sa v utorok 26. januára 2021 priamo v poradni IPčko.

Témy podcastu:

  • rôzne aspekty súčasnej situácie: samota, strata fyzických kontaktov, dištančné vzdelávanie, pocity neistoty, hnevu a úzkosti
  • prezidentka hovorí o tom, čo jej pomáha v ťažkých chvíľach
  • Selassie opisuje, ako pandémiu prežívajú mladí
  • psychológ Marek Madro hovorí o tom, ako sa počas pandémie zhoršila situácia a radí, ako ustáť rôzne psychické problémy a vyhľadať pomoc

Instagram: https://www.instagram.com/zuzana_caputova/

Facebook: https://www.facebook.com/zcaputova/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCpKEbrT6wer3TCrr4IC2WwA

Twitter: https://twitter.com/ZuzanaCaputova

Viac informácií nájdete na oficiálnej webovej stránke prezidentky www.prezident.sk. 

Podcast Zjednotená krajina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.