Prezidentka hovorí o ťažkých rozhodnutiach, pozadí vládnej krízy aj zodpovednosti
40:40

Prezidentka hovorí o ťažkých rozhodnutiach, pozadí vládnej krízy aj zodpovednosti

30.04.2021
V tretej epizóde podcastu Zjednotená krajina sa prezidentka Zuzana Čaputová po dlhšej prestávke opäť rozpráva s jedným zo svojich najbližších spolupracovníkov Martinom Burgrom. Témy podcastu   O politickej kríze na Slovensku, pandémii, vakcínach aj hoaxoch O tom, ako sa prezidentka v ťažkých chvíľach rozhoduje a ako si udržiava nadhľad  O tom, aké je dôležité uvedomovať si zodpovednosť za vypovedené slová  O strate vzájomnej dôvery v politike a v spoločnosti  Aj o labradorovi Leonovi a o tom, či v škole niekedy dostala poznámku    Prezidentku môžete sledovať aj na sociálnych sieťach: Instagram: https://www.instagram.com/zuzana_caputova/ Facebook: https://www.facebook.com/zcaputova/ YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCpKEbrT6wer3TCrr4IC2WwA Twitter: https://twitter.com/ZuzanaCaputova

Podcast Zjednotená krajina je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.