Životné momenty

Životné momenty

Tatra banka vám prináša lifestylový podcast Životné momenty - rozhovory plné overených informácií od odborníkov, na ktoré sa môžete spoľahnúť v každej životnej situácii.
Moderuje Mirka Ábelová.

Podcast Životné momenty je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (6 epizód)

24:33
  
19.03.2021

Daňový bonus a hypotéka pre mladých

Plánujete kúpu nehnuteľnosti? O hypotékach a daňovom bonuse sme sa porozprávali s vedúcou oddelenia zabezpečených úverov pre fyzické osoby Tatra banky Petrou Koleníkovou a konateľom spoločnosti TaxWise a daňovým poradcom Jánom Svočákom.
20:35
  
16.09.2020

Kúpa auta: Ako si vybrať a na čo si dať pozor?

Nové či jazdené? Spaľovacie či elektromobil? Ako vybrať auto pre rodinu? Zorientovať v týchto otázkach nám pomôže Marketing a PR manažér Hyundai Slovensko Marek Kopča.
10:32
  
29.05.2020

Kúpa auta: úver alebo leasing?

Potrebujete nové auto, ale nemôžete si ho kúpiť v hotovosti? Je pre vás výhodnejší úver alebo leasing na auto? Porozprávali sme sa s odborníkmi Denisou Jablonickou zo spoločnosti Tatra Leasing a Matejom Darovcom z oddelenia úverov pre fyzické osoby Tatra banky.
28:45
  
29.05.2020

Sporenie na dôchodok

Starnutie neobchádza nikoho rovnako ako odchod do dôchodku. Oplatí sa spoliehať iba na štát, alebo je lepšie sa naň pripraviť skôr? Rozprávali sme sa s odborníkom z Doplnkovej dôchodkovej spoločnosti Tatra banky Marcelom Hanišom.
21:46
  
29.05.2020

Ako investovať

Na tému investovanie a o tom, či môže investovať skutočne každý sme sa porozprávali s odborníkom Martinom Smrekom z Tatra Asset Management.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.