Epizóda 2 - Roman Švantner - 1.Časť
43:59

Epizóda 2 - Roman Švantner - 1.Časť

25.06.2020

Druhá epizóda podcastu "Život Fyzio" s Romanom Švantnerom. Dozvieme sa prečo chcel byť kondičným trénerom, kde začal svoju cestu a kade viedli jeho prvé kroky v kondičnom trénerstve. Nahliadneme tiež do jeho reprezentačnej kariéry či už vo futbale alebo hokeji (08:30). Zistíme tiež aký je gruzínsky futbal a čo všetko sa im podarilo s Vladom Weissom st. do neho implementovať a priniesť (12:55). Nezabudli sme ani na moju rubriku „Čo najviac pokazil“ takisto aj na to „Čo sa mu najviac podarilo v jeho karieré“ a tiež sa dostaneme k striebru z MS v hokeji 2012 (38:27).

 

Ďakujem za vypočutie a každé feedback či zdieľanie :)

 

Web - https://www.physionagaj.sk

Instagram - @physionagaj 

Podcast "Život Fyzio" je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.