Epizóda 2 - Roman Švantner - 2.Časť
40:32

Epizóda 2 - Roman Švantner - 2.Časť

25.06.2020

Druhá epizóda podcastu "Život Fyzio" s Romanom Švantnerom. V druhej časti budete počuť o tom ako z jeho pohľadu by mala vyzerať kooperácia medzi trénermi, fyzio a lekármi + pridá nejaké zaujímavé príklady z praxe (0:22). Hlavnou témou bude tiež jeho aktuálne pracovisko Fit Factory a to akým spôsobom tam pracujú či posúvajú si informácie. Rozoberieme ako by mala vyzerať top príprava športovca na profesionálny výkon (12:35) a v poslednej časti dostanú priestor aj otázky od divákov môjho podcastu (27:45).

 

Ďakujem za vypočutie a každé feedback či zdieľanie :)

 

Web - https://www.physionagaj.sk

Instagram - @physionagaj 

Podcast "Život Fyzio" je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.