Epizóda 1 - Lukáš Kováčik
47:39

Epizóda 1 - Lukáš Kováčik

18.06.2020

Prvá epizóda podcastu "Život Fyzio" s Lukášom Kováčikom. Budete v nej počuť o jeho doterajšej kariére, skúsenostiach z praxe a tiež nezabudneme ani na zákulisie či už futbalovej reprezentácie alebo klubu DAC Dunajská Streda v ktorom aktuálne pôsobí. 

 

Ďakujem za vypočutie a každé feedback či zdieľanie :)

 

Web - https://www.physionagaj.sk

Instagram - @physionagaj 

Podcast "Život Fyzio" je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.