ETP | Part II. | IASTM, Bankovanie | Tomáš Nedoma
01:14:27

ETP | Part II. | IASTM, Bankovanie | Tomáš Nedoma

26.12.2020

Ďalšia epizóda zo špeciálnej série - Evolúcia Terapeutických Postupov na tému IASTM (Instrument Assisted Soft Tissue Mobilization) a bankovanie. Mojím hosťom bol Tomáš Nedoma z RockTapu a podcastu "Svet Fyzioterapie". Začiatok bol v znamení krátkeho predstavenia kto Tomáš Nedoma vlastne je (2:00). Takisto je tvorcom podcastu ako ja, a preto sme rozprávali aj o zákulisí a podcastoch okolo nás (3:40). Táto séria je hlavne o tom ako by mohla vyzerať TOP terapia pre ľudí a čo všetko by mala obsahovať podľa môjho hosťa (7:17). Keďže pracuje a školí kurzy "RockTape-u" zistili sme, tiež ako sa do tejto skupiny dostal a ako začal absolvovať a robiť kurzy rôznych metód fyzioterapie (10:30). Nasledovali klasické rubriky (20:30), z ktorých sme následne prešli do prvej témy a praktickej ukážky s nástrojmi IASTM (24:15). Ďalšími témami bolo Bankovanie (43:25) a Flossing (58:15). V poslednej časti rozhovoru Tomáš odpovedal na otázky od divákov (1:00:30).

 

Ďakujem za vypočutie a každý feedback či zdieľanie :) Už aj !!! YOUTUBE !!!

YouTube - Physio Nagaj

Web - https://www.physionagaj.sk

Instagram - @physio.nagaj

Facebook - Physio Nagaj

Podcast "Život Fyzio" je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.