ETP | Part III. | "Evolučná perspektíva zdravia" | Dominik Hopjak
01:30:16

ETP | Part III. | "Evolučná perspektíva zdravia" | Dominik Hopjak

26.12.2020

Ďalšia epizóda zo špeciálnej série - Evolúcia Terapeutických Postupov na tému Evolučná perspektíva zdravia. Mojím hosťom bol Dominik Hopjak a rozoberali sme rôzne zaujímavé témy. Začiatok sa niesol v znamení toho ako vníma sám seba a ako sa mu začal život točiť okolo v nedávnej dobe narodeného syna Huga (1:16). Takisto predtým ako sme nahrávali my, bol hosťom v podcaste Denníku N, kde sa rozprávalo o crossfite a o tom prečo zmenil na neho svoj názor. Preto som ho vyspovedal aj ja aby nám trošku tieto veci priblížil ešte viac (6:59). Prvou zaujímavou témou bola metóda FRC (Functional Range Conditioning) a spôsob ako ju využiť reálne v praxi (16:55). Nasledovali klasické rubriky (32:45), po ktorých sme plynule prešli na hlavnú tému podcastu - Evoločnú perspektíva zdravia a "to na čo sme boli vlastne stvorení"  (35:00). Porozprávali sme sa tiež o spôsobe akým pracuje od prvej návštevy u neho (1:03:16) až sme prišli k novej časti v podcaste a to je praktická ukážka (1:07:45) - pre viac info YouTube kanál v popise. Posledná časť podcastu bola venová ako vždy otázkam od divákov (1:21:56).

 

Ďakujem za vypočutie a každý feedback či zdieľanie :) už aj !!! YOUTUBE !!!

YouTube - Physio Nagaj

Web - https://www.physionagaj.sk

Instagram - @physio.nagaj

Facebook - Physio Nagaj

Podcast "Život Fyzio" je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.