Mestské lesy a okolie mesta (18.1.2021 20:00)
01:45:48

Mestské lesy a okolie mesta (18.1.2021 20:00)

18.01.2021
Pandémia nás postavila do zvláštnej situácie, kedy sme zavretí v mestách a okresoch, musíme znížiť mobilitu a na rekreáciu, šport či prechádzky musíme využiť miesta v blízkosti bydliska. Mnohým možno aj dochádzajú nápady, kam chodiť. Ako táto situácia vplýva na mestské lesy, ako vyzerajú vstupy do krajiny a ako môžeme využiť priestory v okolí miest? Nielen o tom sme diskutovali s Ladislavom Križanom, šéfom Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta SR, Matejom Dobšovičom, riaditeľom Mestských lesov v Bratislave a architektom Matúšom Antolíkom, ktorý stojí za iniciatívou Krajina v okolí Popradu.

Podcast Živé mesto_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.