Čo nám priniesol rok 2020 z pohľadu spoločenského, mestského života? (21.12.2020 20:00)
01:44:09

Čo nám priniesol rok 2020 z pohľadu spoločenského, mestského života? (21.12.2020 20:00)

21.12.2020
Prežívame skutočne mimoriadny rok – pandémia zásadne ovplyvnila naše každodenné fungovanie a preskúšala našu individuálnu a spoločenskú odolnosť. Posledné vydanie programu Živé mesto_FM sme preto venovali zrevidovaniu našich životov a tomu, v čom sa naše mestá preukázali ako dostatočné a čo, naopak, nestačilo. Do diskusie prispeli splnomocnenkyňa pre inovácie Petra Dzurovčinová, výskumníčka Iva Kleinová, sociologička Lýdia Grešáková a humánny geograf Samuel Achberger.

Podcast Živé mesto_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.