Diverzita bývania (25.10.2021 20:00)
01:46:04

Diverzita bývania (25.10.2021 20:00)

25.10.2021
Narastajúce náklady na bývanie pociťujeme už niekoľko rokov, pričom situácia v Bratislave sa zintenzívňuje aj kvôli jej polohe a štatútu hlavného mesta. Kam tento trend môže smerovať? Budú ľudia mesto opúšťať v prospech tých menších, kde ale taktiež stúpajú ceny bývania? A za akých okolností by sme mohli začať rozpravu napríklad o co-housingu, špecializovanom bývaní pre ženy či kombinovanom seniorsko-študentskom bývaní? Aj o tom sme v programe Živé mesto_FM diskutovali s Darinou Ondrušovou z Inštitútu pre výskum práce a rodiny, Laurou Kovácsovou z oddelenia sociálnych vecí hlavného mesta Bratislava a developerom Borisom Hrbáňom.

Podcast Živé mesto_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.