Zelený a spoločensky zodpovedný reštart ekonomiky (25.5.2020 20:00)
01:44:08

Zelený a spoločensky zodpovedný reštart ekonomiky (25.5.2020 20:00)

25.05.2020
Green Deal, megatrendy v ekonomike a spoločnosti, ktoré ovyplvňujú fungovanie našej krajiny aj našich miest, boli témou Živého mesta_FM. S Michalom Wiezikom, Norbertom Kurillom a Richardom Filčákom sme sa rozprávali o zelenej a spoločensky zodpovednej ekonomike a práci zo skutočne makro mierky.

Podcast Živé mesto_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.