Velocity alebo o cyklomobilite inak (15.2.2021 20:00)
01:49:37

Velocity alebo o cyklomobilite inak (15.2.2021 20:00)

15.02.2021
Manifest Velocity je oceňovaný plán predmestí a dedín v okolí Londýna, ktorý je radikálne založený na cyklodoprave. V tomto vydaní programu Živé mesto_FM sme sa rozprávali nielen o ňom, ale aj o cyklomobilite ako o komplexnom nástroji plánovania. Milota Sidorová a Lívia Gažová do diskusie zapojili architektku a urbanistku Petru Marko a riaditeľa Cyklokoalície Dana Kollára.

Podcast Živé mesto_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.