Spoločenské nerovnosti a sociálna mobilita (8.6.2020 20:00)
01:39:28

Spoločenské nerovnosti a sociálna mobilita (8.6.2020 20:00)

08.06.2020
Ako by sme mohli spoločenské nerovnosti pomáhať zmierňovať individuálnym správaním alebo opatreniami na úrovni miest, krajiny či Európskej únie? O tom v programe Živé mesto_FM diskutovali Elena Gallová Kriglerová z Centra pre výskum etnicity a kultúry CVEK, Miriam Kanioková z Hlavného mesta SR Bratislava a Daniel Gerber z Filozofickej fakulty Univerzity Komenského.

Podcast Živé mesto_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.