PATCHWORK SOCIETY vol. 1 – Kto sme? (27.9.2021 20:00)
01:42:47

PATCHWORK SOCIETY vol. 1 – Kto sme? (27.9.2021 20:00)

27.09.2021
Kto vlastne sme, čo potrebujeme a čo to znamená pre mesto? A ktoré stereotypy sú najčastejšie skloňované v súvislosti s našou spoločnosťou? O týchto otázkach sme diskutovali s demografom Branislavom Blehom, HR manažérkou, špecializujúcou sa na diverzitu v medzinárodnej firme Swiss Re, Luciou Groneovou a Petrom Retkovským z Leaf Academy. Výživnú debatu vám okrem Miloty Sidorovej zabezpečila aj spolueditorka, výskumníčka Iva Kleinová.

Podcast Živé mesto_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.