Čo s brownfieldmi v mestách? (23.11.2020 20:00)
01:39:55

Čo s brownfieldmi v mestách? (23.11.2020 20:00)

23.11.2020
Bývalé priemyselné areály v mestách, dnes nazývané brownfieldy, často skrývajú environmentálne záťaže alebo pozostatky rôznych majetkovo-právnych problémov. Veľké územia tak ostávajú zbytočne prázdne. Ako samosprávy s brownfieldami pracujú? Ako takéto priestory mapujú a môže ich revitalizácii pomôcť napríklad tretí sektor? O týchto otázkach v programe Živé mesto_FM diskutovali Magdaléna Ďurdíková z magistrátu Bratislavy, Katarína Andrášiová z Ministerstva dopravy a výstavby SR a Zuzana Žurkinová a Vera Kiseľová z iniciatívny Spiace miesta.

Podcast Živé mesto_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.