Strach vs. vízia (17.2.2020 20:00)
01:49:38

Strach vs. vízia (17.2.2020 20:00)

17.02.2020
Ako pestovať kritické myslenie, a ako vzdelávať spoločnosť a vysvetľovať komplikovanejšie spoločenské zmeny tak, aby sme obmedzili polarizáciu, radikalizáciu a násilie? V programe Živé mesto_FM sme sa venovali našej psychike, emóciám, únave a strachu s psychológom Dušanom Ondrušekom, riaditeľkou Rady mládeže Slovenska Katarínou Batkovou a zástankyňou ženských práv a politologičkou Silviou Hudáčkovou.

Podcast Živé mesto_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.