Ovzdušie v mestách (3.2.2020 20:00)
01:45:17

Ovzdušie v mestách (3.2.2020 20:00)

03.02.2020
Aký vzduch dýchame v Bratislave a ako sa mení za posledné roky? Čo alebo kto je najväčším znečisťovateľom ovzdušia? Aké meracie zariadenia používame, kde sa o kvalite vzduchu môžeme dozvedieť a v neposlednom rade, čo môžeme ako jednotlivci spraviť pre okamžité zlepšenie vzduchu, ktorý všetci spoločne dýchame? O tom sme v programe Živé mesto_FM diskutovali s právničkou Danou Marekovou z občianskej iniciatívy Za čisté ovzdušie, analytičkou Veronikou Antalovou z Inštitútu environmentálnej politiky, viceprimátorkou Bratislavy Táňou Kratochvílovou a vedúcim odboru pre monitorovanie kvality ovzdušia SHMÚ Martinom Kremlerom.

Podcast Živé mesto_FM je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.