#13 Ľubica Takáčová, Managing Director, Life Up, Senior Coach, Author of Team Cards
34:46

#13 Ľubica Takáčová, Managing Director, Life Up, Senior Coach, Author of Team Cards

01.11.2019

Ľubica Takáčová sa už 20 rokov venuje vzdelávaniu a rozvoju ľudí a tímov. Vyštudovala Filozofickú fakultu Univerzity Komenského, je certifikovanou koučkou, má za sebou terapeutický výcvik a niekoľko študijných pobytov v zahraničí, zameraných na komunikáciu a sociálne vedy. Je zakladateľkou Life Up, ktorú už 7 rokov úspešne vedie.  Do rozvoja a vzdelávania priniesla zaujímavý prístup spolupráce s externými partnermi z rôznych oblastí biznisu a života, inovatívny diagnostický nástroj Lumina Learning a tímové a seba-koučovacie karty, ktorých je autorkou. Spoločne s kolegami založila občianske ždruženie V prúde života, ktoré pomáha deťom z detských domov zaradiť sa do života, pracovať na sebe a vzdelávať sa tak, aby ich v budúcnosti prijal aj biznisový svet. 

V 34 minútovom podcaste, kde nájdete aj darček od Life Up sa dozviete: Načo potrebujeme vo vedení biznisu ženy, keď biznis je mužský smer? Kedy je inakosť prínosná a kedy už nie? Aký ma na nás vplyv technologický pokrok? Aké nové zručnosti potrebujú manažéri? Čo jej v živote najviac pomohlo získať nadhľad a rovnováhu? Kde a ako sa vzdeláva a išpiruje? 

Podcast Zeny v biznise je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.