#7 Fatima Kavčiaková Lukmanová & Patrícia Valachovič, Baarco & Tish
33:06

#7 Fatima Kavčiaková Lukmanová & Patrícia Valachovič, Baarco & Tish

11.06.2019

ODVAHA & rešpekt bolo často skloňované slovo v spojitosti s eventom Bratislava Business Week (BBW), na ktorú prišlo 1400 účastníkov. Fatima Kavčiaková, Lukmanová, Patrícia Valachovičová, Monika Žákovská a Sonia Kazan zorganizovali najväčšiu biznis konferenciu na Slovensku. Majú nielen odvahu, ale množstvo nápadov a chuť robiť veci inak. V Baarco & Tish, kde sa primárne venujú Executive Search, zorganizovali nielen BBW, ale vedú aj magazín HR Live a venujú sa ďalším zaujímavým aktivitám v oblasti HR. 

S Fatimou a Patríciou sme v rozhovore otvorili množstvo tém, ktoré by vás mohli zaujímať: 

Aké boli prvé reakcie pozvaných spíkrov, na BWW

Aká je vízia Bratislava Business Week

V čom bude konferencia iná v roku 2020

Ako sa robí head hunting na Slovensku

Ktoré faktory sú dôležité pri výbere práce z pohľadu kandidátov, a ktoré pre firmy

ale aj to

Kto kde sa chodia inšpirovať a ktoré osobnosti ich v práci najviac ovplyvnili

Podcast Zeny v biznise je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.