#18 Lucia Pašková, Strategy, Vision, Founding Partner at CURADEN Slovakia
33:17

#18 Lucia Pašková, Strategy, Vision, Founding Partner at CURADEN Slovakia

18.12.2019

Lucia Pašková je Trend Top manažérkou roka 2019 a ženou, ktorá spoločne s Pavlom Andelom ml. už 14 rokov buduje na Slovensku značku CURAPROX. Jej biznis príbeh sa začal úplne inak, než by ste si mysleli:-) A taký je aj dodnes. Všetko čomu Lucia verí preniesla aj do svojho biznisu a medzi ľudí, s ktorými pracuje #freedom #innovation #trust #joy #respect #love #health  #socialresponsibility #ecofreak #ourplanet #permaculturegarden. Vďaka tomu slovenský Curaden udáva tempo aj ostatným firmám v sieti CURAPROX. A aj vďaka tomu sa z obyčajnej kefky stala umelecká ikona našich kúpelní, ktorá tiež mení povinnosť čistenia zubov na radosť:-) Započúvajte sa a inšpirujte sa:-)

Podcast Zeny v biznise je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.