#16 Ivana Molnárová, CEO, Profesia.sk
24:53

#16 Ivana Molnárová, CEO, Profesia.sk

04.12.2019

Podcast Ženy v biznise odštartoval v apríli 2019 rozhovorom #1 s Ivanou Molnárovou. S Ivanou sme zrealizovali rozhovor opäť, ako symbol re-štartu podcastu s novým partnerom dobrenoviny.sk. Vypočujte si nový rozhovor, v novej kvalite, s novým partnerom:-) 

Ivana Molnárová  vedie najväčší portál s pracovnými ponukami na Slovensku profesia.sk.  Pre absolventku Fakulty matematiky, informatiky a fyziky na Univerzite Komenského bola Profesia prvým zamestnávateľom. Po deviatich rokoch práce v Profesii prišla ponuka od zakladateľa, aby prevzala vedenie firmy na jeden rok. Odvtedy Profesiu vedie Ivana dodnes. Je Top ženou roka, bola vášnivou bežkyňou a pred niekoľkými rokmi prešla veľkou osobnou premenou. Rozprávali sme sa o jej kariérnej a životnej ceste, cieľoch, osobnej motivácii, ženách v biznise a potrebe pomáhať iným.

Podcast Zeny v biznise je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.