#21 Olívia Hurbanová, Co-Founder - HighBrõws, Founder - Olinclusive, Author and Lecturer - Future Skills
35:29

#21 Olívia Hurbanová, Co-Founder - HighBrõws, Founder - Olinclusive, Author and Lecturer - Future Skills

22.01.2020

Olívia Hurbanovú odmalička priťahovala veda a poézia. Dva svety, ktoré podnecujú zvedavosť, fantáziu, hľadanie odpovedí, ustavičné kladenie ďalších otázok, a nikdy neutíchajúci proces učenia. Aj vďaka túžbe pochopiť všetko a všetkých okolo seba je otvorená myšlienkam a názorom iných. A nielen preto. Empatiu a toleranciu k iným jej vštepovali nielen rodičia, ale predovšetkým jej babička. A zostala jej dodnes.

Po 16 rokoch v oblasti obchodu a projektového manažmentu sa Olívia začala naplno venovať vzdelávaniu v: Creative Academy, Olinclusive a v súčasnosti spoločne s Matejom Kucekom aj v HighBrõws. Všetky aktivity s cieľom osobného a profesionálneho rozvoja ľudí, prekračovania zaužívaných hraníc a stereotypov. Nedávno predstavila aj koncept „Future Skills“ vo večernej škole Brainery.  Olívia vo februári 2019 získala ocenenie Lektor roka s rekordným počtom 21 nominácií.

Podcast Zeny v biznise je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.