Šport ako vášeň, radosť a identita
34:47

Šport ako vášeň, radosť a identita

02.03.2021
Zmysel života, hra, životná energia, ale aj prehry a krízové situácie. V druhej časti o športových začiatkoch, prvých krokoch k vrcholovej kariére, podpore rodičov, vášni a radosti k športu s Nikolou Radosovou, Janou Dukátovou, Vandou Michálkovou, Natáliou Hejkovou, Zuzkou Vráblovou a Katarínou Listopadovou. O pozitívnom vplyve pohybu, jeho benefitoch, technickej revolúcií a sociologickom dopade športu v modernej dobe s mentálnou koučkou Silviou Laczoovou a sociologičkou Evou Leiferovou.
Prirodzene a otvorene s Volafkou na tému Ženy o športe, ktorá vznikla počas pandémia na diaľku vďaka moderným technológiám.

Podcast Ženy o športe je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Red Bull
Kategórie: Šport
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.