Podcast Diva.sk: Má atraktívnejšia žena na pohovore väčšie šance uspieť?
35:19

Podcast Diva.sk: Má atraktívnejšia žena na pohovore väčšie šance uspieť?

28.01.2021
Vzhľad, ale aj pohlavie ovplyvňuje úsudok spoločnosti i naše šance na pracovné pozície a to aj v 21. storočí. Ovplyvňujú nás predsudky a štandardy krásy nastavené pri vnímaní ľudí - obzvlášť tých, ktorí nie vždy zapadajú práve do týchto nastavených štandardov. Ako sa s týmto tlakom vyrovnať a ako proti predsudkom bojovať? Rozprávali sme sa s lektorkou Olíviou Hurbanovou - pozitívnou skeptičkou, autorkou konceptu "Future skills" alebo Zručnosti Budúcnosti i ocenenou Lektorkou roka 2018. 

Podcast Ženy ako my|Diva.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.