Všetko o rozlúčke s princom Philipom: Rodina je už spolu, kráľovná mení pravidlá, čo bude nasledovať? V podcaste Diva.sk
46:21

Všetko o rozlúčke s princom Philipom: Rodina je už spolu, kráľovná mení pravidlá, čo bude nasledovať? V podcaste Diva.sk

15.04.2021
Kvôli Harrymu sa na pohrebe vynechá niečo, na čo sme pri podobných udalostiach u kráľovskej rodiny zvyknutí. Od smrti princa Philipa, vojvodu z Edinburghu neubehol ešte ani týždeň, a už dnes je jasné, že iný bude nielen jeho pohreb, ale aj pravidlá, ktoré doteraz sama kráľovná prísne dodržiavala. Aj o tom som sa rozprávala s Barborkou Soskovou v novej časti podcastu Témy, ktoré hýbu svetom v podcaste magazínu Diva.sk - Ženy ako my.

Podcast Ženy ako my|Diva.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.