Podcast Diva.sk s Ľudmilou Kolesárovou: Slováci si vyberajú, komu chcú pomôcť, pritom už aj tri, štyri eurá dokážu ľuďom v núdzi
39:56

Podcast Diva.sk s Ľudmilou Kolesárovou: Slováci si vyberajú, komu chcú pomôcť, pritom už aj tri, štyri eurá dokážu ľuďom v núdzi

22.02.2021
Ľudmila Kolesárová v našom podcaste otvorene hovorí o tom, že Slováci oproti iným krajinám málo pomáhajú chudobným ľuďom, pritom už aj tri, štyri eurá dokážu ľuďom v núdzi zmeniť život k lepšiemu. Rovnako upozorňuje na pretrvávajúce predsudky v našej spoločnosti - pomáhať chceme viac doma, ale aj tu si vyberáme: "Keď počujem, alebo čítam titulok - Krásny chlapček ochorel - alebo  - Krásna mamička potrebuje pomoc". Vypočujte si ďalšiu, naozaj silnú časť podcastu magazínu Diva.sk - Ženy ako my.

Podcast Ženy ako my|Diva.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.