Všimli ste si nenápadnú kartičku, alebo jediné fialové kvety? Rozlúčka s princom Philipom ukrývala mnohé dojímavé momenty, v pod
58:12

Všimli ste si nenápadnú kartičku, alebo jediné fialové kvety? Rozlúčka s princom Philipom ukrývala mnohé dojímavé momenty, v pod

20.04.2021
Pohreb bol naplánovaný čiastočne aj samotným princom a hoci ste ho mohli vidieť, možno bolo pár vecí, ktoré aj vám, tak ako mne, na prvý pohľad unikli. Ako napríklad karta na truhle písaná rukou kráľovnej... Čo v nej bolo a ako sa podpísala? Alebo brošňa, či jediné fialové kvety na pohrebe? Od koho boli? Aj o tom som sa rozprávala v novej časti online podcastu Témy, ktoré hýbu svetom s Barborkou Soskovou, s ktorou sme sa pre vás hneď deň po rozlúčke na diaľku spojili. Vypočujte si s nami novú časť podcastu Ženy ako my, magazínu Diva.sk.

Podcast Ženy ako my|Diva.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.