Podcast Diva.sk o sebaláske: Kým sa single ženy nespriatelia samé so sebou, budú single ešte dlho, hovorí psychologička
28:13

Podcast Diva.sk o sebaláske: Kým sa single ženy nespriatelia samé so sebou, budú single ešte dlho, hovorí psychologička

08.03.2021
Čo je sebaláska? Mať sa rád? Mať láskyplný vzťah k sebe samému? Je to sebecké? A majú s tým Slováci problém? Psychologička Renáta Kočišová v našej novej časti podcastu Ženy ako my magazínu Diva.sk hovorí, že človek bez sebalásky nevie príjmať iný názor a nevie ani vytvárať zdravé vzťahy. Vypočujte si ju s nami.

Podcast Ženy ako my|Diva.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.