Petra je mentálna koučka Peti Vlhovej: Tak ako vieme cvičiť biceps, vieme trénovať aj myseľ
36:35

Petra je mentálna koučka Peti Vlhovej: Tak ako vieme cvičiť biceps, vieme trénovať aj myseľ

25.06.2021
Petra Zorvan pracuje ako mentálna koučka, vďaka čomu sa dostáva do hláv mnohým slovenským športovcom. Dbá na ich mentálnu pohodu, aby zvládali nie len prehry, ale aj obrovský tlak, ktorý prichádza po výhre. V rámci svojej profesionálnej cesty sa dostala aj ku koučovaniu našej najúspešnejšej lyžiarky Petry Vlhovej. Ako vyzerá sedenie u mentálneho kouča? Je rozdiel medzi koučovaním žien a mužov? Ako vyzeralo koučovanie Petry Vlhovej? - aj to sa dozviete v najnovšej epizóde podcastu Ženy ako my magazínu Diva.sk s Petrou Zorvan.

Podcast Ženy ako my|Diva.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.