Kate s Williamom urobili ďalší míľnik pre monarchiu: Pohľadom späť od ich začiatkov
51:32

Kate s Williamom urobili ďalší míľnik pre monarchiu: Pohľadom späť od ich začiatkov

09.05.2021
Hoci posledné obdobie sa upiera pozornosť najmä na Meghan a Harryho, 10. výročie svadby Kate Middleton a princa Williama sa nedalo zatieniť. Kde sa vzala Kate, ako prišlo k zoznámeniu a prečo dnes aj tí, ktorí sa Kate vysmievali, zmenili rétoriku?  Vypočujte si to spolu s nami v ďalšej časti podcastu  Témy, ktoré hýbu svetom, magazínu Diva.sk

Podcast Ženy ako my|Diva.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.