Podcast Diva.sk s Paulínou Fialkovou: V mojom živote bola raz taká chvíľa, kedy som sa rozhodovala - či šport alebo sako a lodič
30:08

Podcast Diva.sk s Paulínou Fialkovou: V mojom živote bola raz taká chvíľa, kedy som sa rozhodovala - či šport alebo sako a lodič

03.08.2020
Naša úspešná biatlonistka nám porozprávala, ako vyzerá bežný deň nie celkom bežnej ženy v sezóne i mimo nej, čo ju teší, a čo občas ťaží a ako zvládla silný moment so slzami v očiach po neúspešnej štafete na olympijských hrách v roku 2018. Čo jej vtedy pomohlo postaviť sa opäť na štart? Vypočujte si novú epizódu Ženského segmentu Aktualít - Ženy ako my magazínu Diva.sk.

Podcast Ženy ako my|Diva.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.