Podcast Diva.sk: Burlesque nie je striptíz, hoci to má k sebe bízko, hovorí Šárka Nohelová alias Lotta Love
18:19

Podcast Diva.sk: Burlesque nie je striptíz, hoci to má k sebe bízko, hovorí Šárka Nohelová alias Lotta Love

26.10.2020
Prečo práve burlesque mení životy žien, ktoré v sebe vďaka tancu objavia nový kus seba, zmyselnosť a ženskosť? Niečo, čo o sebe do tej chvíle ani len netušili... Počúvajte s nami Šárku Nohelovú, zakladateľka prvého burlesque v Bratislave, ktorú pod umeleckým menom môžete poznať ako Lottu Love vysvetľuje, aký je rozdiel medzi burlesque tancom a striptízom.

Podcast Ženy ako my|Diva.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.