Podcast Diva.sk: Prečo sú najviac vyhorenou generáciou mileniáli a prečo skôr vyhoria tí, ktorých práca baví?
26:46

Podcast Diva.sk: Prečo sú najviac vyhorenou generáciou mileniáli a prečo skôr vyhoria tí, ktorých práca baví?

19.01.2021
Kto nehorí, nevyhorí, hovorí Zuzana Matuščáková. O syndróme vyhorenia však treba rozprávať s rovnakou vážnosťou, ako o iných ochoreniach. Príznaky často prehliadame a následky sú potom ťažké. Rovnako však Zuzana hovorí aj o tom, že najviac vyhorenou generáciou sú práve mileniáli, prečo? Vypočujte si s nami ďalšiu časť podcastu magazínu Diva.sk - Ženy ako my.

Podcast Ženy ako my|Diva.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.