Podcast Diva.sk s cestovateľkou Martou Rajkovou: Každý by mal aspoň raz v živote vycestovať celkom sám
21:45

Podcast Diva.sk s cestovateľkou Martou Rajkovou: Každý by mal aspoň raz v živote vycestovať celkom sám

23.08.2020
Cestovateľka, freelance prekladateľka a blogerka. Sympatická krehká blondínka nemá problém zbaliť niekoľko pár dôležitých vecí a vyraziť trebárs do Himalájí. O svojich začiatkoch, zmenách cestovateľských plánov počas koronavírusu, ale aj to, aké najväčšie blbosti si cestovatelia balia na začiatkoch ich dobrodružtiev, nám porozprávala Marta Rajková v novej epizóde podcastu Ženy ako my magazínu Diva.sk.

Podcast Ženy ako my|Diva.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.