Podcast Diva.sk: Ak by som si mala vybrať medzi láskou a kariérou, vybrala by som si lásku, hovorí Veronika Strapková
46:01

Podcast Diva.sk: Ak by som si mala vybrať medzi láskou a kariérou, vybrala by som si lásku, hovorí Veronika Strapková

28.12.2020
Veronika Strapková svojmu talentu nie vždy verila. Dnes sa nebojí otvorene hovoriť o tom, ako to funguje na slovenskej hudobnej scéne, a čo jej za tie roky podlomilo kolená, či naopak - v kariére pomohlo.  Vypočujte si s nami novú epizódu podcastu magazínu Diva.sk.

Podcast Ženy ako my|Diva.sk je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.