„Zistiť či ide o kvalitný zdroj informácií, je často náročné aj pre odborníkov“, hovorí docent Peter Celec.
32:40
Podcast: Zdravissimo

„Zistiť či ide o kvalitný zdroj informácií, je často náročné aj pre odborníkov“, hovorí docent Peter Celec.

08.06.2021

Ako sa bude ďalej vyvíjať pandémia, spôsobená vírusom Covid-19? Môže človek plne zaočkovaný vakcínou proti Covid-19 prenášať tento vírus? S docentom Petrom Celecom, prednostom Ústavu molekulárnej biomedicíny Lekárskej fakulty UK, sme sa rozprávali o štandardoch liečby Covidu, trvalých následkoch ochorenia a dezinformáciách, ktoré (nielen) tému Covid-19 sprevádzajú od jej začiatku. Dozviete sa viac o vývoji i pôsobení certifikovaných vakcín na organizmus a diskutovať budeme i o záujme a podmienkach pre vedkyne a vedcov na Slovensku i v zahraničí. 

Viac epizód zo série Mýty a fakty v zdravotníctve:

Prečo je zdravie najčastejšie sprevádzané dezinformáciami a ako sa proti nim brániť?

Vysielanie podcastu podporila spoločnosť Takeda. Spoločnosť Takeda nie je zodpovedná za obsah podcastu.

 

Navštívte nás na našej FB stránke: Zdravissimo - podcasty o zdraví

alebo na našom webe zdravissimo.sk

 

Podcast Zdravissimo je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: Webster
Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.