ZDRAVÉ ROZPRÁVKY so Simonou a Lunysom

ZDRAVÉ ROZPRÁVKY so Simonou a Lunysom

Lunys, ktorý dováža kvalitné potraviny až k vám domov a komička Simona vám prinášajú originálne ZDRAVÉ ROZPRÁVKY. Prinášajú deťom príbehy zo sveta ovocia a zeleniny s jednoduchým ponaučením. Zasadené sú do súčasného sveta, kde vitamíny znamenajú zdravie a zdravie znamená viac ako hocikedy predtým. Vychutnajte si ich spolu so svojimi drobcami.

Podcast ZDRAVÉ ROZPRÁVKY so Simonou a Lunysom je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (5 epizód)

10:27
  
11.05.2021

Ako sa Sára naučila počúvať rastliny

Počuli ste už o fotosyntéze? Ani malá Sára nevedela, čo to znamená, ale keď sa to dozvedela rozhodla sa ochrániť každú rastlinku či kvet. Čo ak jej mama a malý brat všetko kazia? Ako sa príbeh vyvinul, nájdete v novom príbehu od Simony a Lunysu.
15:19
  
02.04.2021

Zaľúbený Lukáš a čarovné ovocie

Princezná Liana z bohatého Dukátova si musí nájsť ženícha. Bude to bohatý, ale zlý princ alebo chudobný chlapec, ktorý rád pestuje najlepšie ovocie a zeleninu? Dozviete sa v novej rozprávke od Simony a Lunysu. :)
15:45
  
10.03.2021

Kto žije pod zemou?

V novej rozprávke sa dozvieme o Plodíkoch, malých bytostiach, ktoré sa starajú o korienky všetkých rastlín a plodov. Ako sa im pod zemou žije? Čo sa stane s ovocím a zeleninou, keď sa Plodíkovia rozhádajú? Ovládnu zlí Grumpľovia ich podzemný svet?  Či budú naše jahody stále také sladké, závisí...
13:18
  
11.02.2021

Cesta na Sladkú planétu

Vo vesmíre si pokojne lieta Sladká planéta, na ktorej je všetko sladké. Ako to dopadne, keď sa o nej dozvie bohatý Delon Prásk tu na Zemi? Dá sa žiť život medzi sladkosťami? Dozviete sa v novej rozprávke od Simony a LunysSK.
11:23
  
31.01.2021

Pán Banán a tí ostatní

Čo sa stane, keď do bytu dorazí kopec čerstvého ovocia a rodičia musia na pár dní odísť? Vedeli ste, že aj ovocie má vlastné rozhovory? Ak neveríte, overte si to v prvej ZDRAVEJ ROZPRÁVKE.
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.