Podcast:ZAŽI_SK

Ako spoznať naše UNESCO miesta inak

03.07.2019

V premiérovej epizóde sa vyberieme do kútov Slovenska s pamiatkami na zozname UNESCO. Navštívime Krásnohorskú jaskyňu, budeme pozorovať nočnú oblohu v Novej Sedlici, ale čaká nás toho oveľa viac. Hostia: Michaela Terenzani, Ján Pallo a Milan Kolčák.

Podcast ZAŽI_SK je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK