Podcast:ZAŽI_SK

Čo nové na hradoch a zámkoch?

08.08.2019

Navštívime 10 hradov a zámkov na Slovensku. Vyberieme sa na Oravu, do S. Ľubovne, Nitry, Č. Kameňa, či Beckova. Nebudeme ale hovoriť o histórii. Ján Pallo, Miška Terenzani a Radka Minarechová nám povedia, ako sa naše hrady zmenili. A zmenili sa vôbec?

Podcast ZAŽI_SK je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK