Zavri oči

Zavri oči

Moderné dráždivé poviedky, básne a myšlienky mladého Pána z vlastnej, ale aj prebranej tvorby. Každý týždeň vyjde von minimálne jeden diel 🖤 Instagram: @arthur_shibari 🔥

Podcast Zavri oči je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (4 epizódy)

12:08
  
12.04.2022

#4 My

Stojíme nahí na krásnej nočnej lúke. Obkolesený tancujúcimi ľuďmi. Jediné, čo sa skrýva pred nami je tancujúca vatra. Všetci sme nahí, ako nás matka príroda stvorila. Nikto sa nehanbí, nikto nesťažuje. Všetci sme sami sebou. Čím Ťa však dnes prekvapím?
07:24
  
04.04.2022

#3 Sen Prvý

Každý z nás máva sny. Každý sní o snoch. No málokto sa o ne delí. Poďte sa zasniť do sna...
06:07
  
28.03.2022

#2 Dezert

Kto má rád dezerty? Čo je to vlastne dezert v našom ponímaní? Oplatí sa súhlasiť s podmienkami a vyčkať na dezert? Zavri oči a poď ho aj Ty ochutnať 🖤Inšpirácia od "Ružinovčana"
02:02
  
20.03.2022

#1 Tvoj Pán

Prvotný monológ Pána k subinke s erotickým podtónom
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.