Roman Florek vybudoval unikátne múzeum kávy - Oravakafe
02:25

Roman Florek vybudoval unikátne múzeum kávy - Oravakafe

21.08.2018
Romanovi Florekovi učarovala káva! A tak si žije svoj kávový sen v nenápadnej oravskej obci Krušetnica, kde za pomoci rodičov a dobrovoľníkov vybudoval unikátne a jedinečné múzeum Oravakafe. Malý domček ukrýva príbeh kávovníkového zrna od jeho začiatku až po lahodný koniec. Múzeum sa môže dokonca pochváliť viacerými rekordmi. A vedeli ste napríklad, že káva je v skutočnosti ovocie? Celý článok: https://www.expres.sk/153991/roman-florek-vybudoval-unikatne-muzeum-kavy-oravakafe/

Podcast Zaujímavé Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.