Jediná Banka lásky na svete ukrýva osobné vyznania zaľúbencov
08:54

Jediná Banka lásky na svete ukrýva osobné vyznania zaľúbencov

21.08.2020
V najnovšom podcaste Zaujímavé Slovensko budeme hovoriť o banke. Ale nie obyčajnej, kde sa točia peniaze. Tá naša je výnimočná a venovaná láske. A kde inde by mohla byť, ako v epicentre lásky, v Banskej Štiavnici. Kto by nepoznal príbeh nešťastnej a nenaplnenej lásky Andreja Sládkoviča a Márie Pischlovej alias Maríny. Tento rok je výnimočný, lebo si pripomíname 200 rokov od ich narodenia. Banská Štiavnica je preto naladená celoročne na lásku. Vydolujete ešte z pamäti verše básne Marína zo školských čias? Hovoríte, že si ich už veľmi nepamätáte? Nič to, my vám v dnešnom podcaste Zaujímavé Slovensko osviežime pamäť. Volám sa Maja Kašiarová a pozývam vás do jedinej Banky lásky na svete. Tento podcast ti prináša Peugeot.

Podcast Zaujímavé Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.