Dom s prasacou hlavou, múzeum gýča či ulička slávnych nosov
07:09

Dom s prasacou hlavou, múzeum gýča či ulička slávnych nosov

11.07.2019
V minulosti bola jedným z najbohatších miest Uhorska, v súčasnosti je centrom turistiky! Čo krok, to zaujímavé miesto. Je tu napríklad dom s prasacou hlavou, múzeum gýča či ulička slávnych nosov. Už viete? Ak ešte váhate, posledná indícia vám určite napovie. Takmer sedem storočí v tomto banskom meste nepretržite funguje mincovňa. Áno, vitajte v Kremnici! Celý článok:https: www.expres.sk/188606/dom-s-prasacou-hlavou-muzeum-gyca-ci-ulicka-slavnych-nosov/

Podcast Zaujímavé Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.